375-0001

N/A

RF MOSFET N-CH 1000V 10A

375-0001

RoHSСоодветно на RoHS
375-0001
Производител
N/A
Производители Дел #
375-0001
Категории
Дискретни полупроводнички производи
Подкатегории
Транзистори - FET-овите, MOSFETS - RF
Серии
*
дел СтатусObsolete
транзистор Тип-
фреквенција-
Стекнат-
Напон - Тест-
сегашниот рејтинг-
бучава Слика-
Струја - Тест-
Моќ - Излез-
Напон - Номинална-
Пакет / Case-
Добавувачот Пакет уред-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
375S5S1 CBL FMALE TO FMALE 5POS 3.28 1284
10:  $13.12032
375P5S1 CBL FMALE TO MALE 5POS 3.28 1445
10:  $13.03144
375P5S4 CBL FMALE TO MALE 5POS 13.12 991
10:  $14.56128
375P5S2 CBL FMALE TO MALE 5POS 6.56 1069
10:  $13.65476
375S5S4 CBL FMALE TO FMALE 5POS 13.12 1118
10:  $14.69203
375P5P4 CBL MALE TO MALE 5POS 13.12 1275
10:  $14.54429
375S5S2 CBL FMALE TO FMALE 5POS 6.56 1058
10:  $13.66660
375P5P1 CBL MALE TO MALE 5P UNSHLD 3.28 1391
10:  $12.88293
375P5P2 CBL MALE TO MALE 5P UNSHLD 6.56 1211
10:  $13.50624
375424B00034G HEATSINK PIN-FIN W/TAPE 13866
1:  $2.39855
10:  $2.33195
25:  $2.20251
50:  $2.07292
100:  $1.94336
250:  $1.81381
500:  $1.68426
1,000:  $1.65187

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 934
Со цел: