48-0108-00

N/A

FL30 GLARE SHIELD 125V

48-0108-00

RoHSСоодветно на RoHS
48-0108-00
Производител
N/A
Производители Дел #
48-0108-00
Категории
алатки
Подкатегории
Топлина пушки, Факели, Додатоци
Серии
Focus-Lite™
дел СтатусActive
Тип на алаткатаHeat Shrink Processing Machine
тип на галантерија-
Опсег на температура-
Напон125V
Тековни-
Моќ - Номинална146W
вклучуваAdjustable Timer, Dimmer Switch, Glare Shield, 152.4mm Power Cord W/GFCI
За употреба со / Поврзани производиHeat Shrink Tubing up to 2.25" Length
Компатибилност Алатки-
карактеристики-
одобрување марки-
одобрени земји-
млазница Отворање-
Проток на воздух-
боја-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
48-1/4"X260" TAPE SEALANT WHITE 1/4X 7.2YD 9348
1:  $3.02995
10:  $2.89674
25:  $2.63340
50:  $2.50173
100:  $2.37006
250:  $2.23839
500:  $2.10672
1,000:  $1.97505
48-1/2"X520"* TAPE SEALANT WHITE 1/2X 14.4YD 4221
12:  $5.60560
48-1/2"X1296"* TAPE SEALANT WHITE 1/2X 36YD 2183
12:  $10.15413
48-1/2"X260"* TAPE SEALANT WHITE 1/2X 7.2YD 5608
12:  $3.82851
48-50-3903-WHITE TAPE DUCT CLOTH WHITE 48X 50YDS 264
1:  $111.12455
48-50-3903-BLACK TAPE DUCT CLOTH BLACK 48X 50YDS 307
1:  $111.12455
48-50-3903-BLUE TAPE DUCT CLOTH BLUE 48X 50YDS 242
1:  $111.01665
48-50-3903-RED TAPE DUCT CLOTH RED 48X 50YDS 262
1:  $111.12870
48-21/T1D-ANPHY/3C LED WHITE DIFFUSED CHIP SMD R/A 703531
9,000:  $0.03696
48-213/T7D-BQ1R2QY/3C LED WHITE DIFFUSED CHIP SMD R/A 515602
9,000:  $0.04999

Со цел

Референтна цена:
1:$11.71090

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2286
Со цел: