6482

N/A

CONN COUPLING RING BLACK

6482

RoHSСоодветно на RoHS
6482
Производител
N/A
Производители Дел #
6482
Категории
Конектори, интерконекции
Подкатегории
Кружни конектори - Додатоци
Серии
Mini-Con-X®
дел СтатусActive
тип на галантеријаCoupling Nut
За употреба со / Поврзани производиMini-Con-X® Plug
Школка Големина - Вметнете-
материјалNylon
карактеристикиWinged
бојаBlack
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
648H/2 SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V 4499
1:  $5.48625
50:  $4.89204
100:  $4.74382
500:  $3.85435
1,000:  $3.55786
648H SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V 4939
25:  $5.47424
648NH/2 SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V 5158
25:  $5.04027
648HK SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V 3450
25:  $7.20997
648B22 TOSA 1703
648BN50 TOSA 2508
648BN29 TOSA 1556
648BN39 TOSA 1428
648C47 TOSA 2574
648B29 TOSA 1913

Со цел

Референтна цена:
1:$0.30660
10:$0.26791
25:$0.25229
50:$0.24178
100:$0.23126
250:$0.21024
500:$0.18922
1,000:$0.16819
2,500:$0.15242

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 74670
Со цел: