ALD111910SAL

N/A

MOSFET 2N-CH 8SOIC

ALD111910SAL

RoHSСоодветно на RoHS
ALD111910SAL
Производител
N/A
Производители Дел #
ALD111910SAL
Категории
Дискретни полупроводнички производи
Подкатегории
Транзистори - FET-овите, MOSFETS - Низи
Серии
-
дел СтатусObsolete
FET Тип-
FET Функција-
Исцедете да се извор на напон (Vdss)-
Тековни - Континуирано Drain (id) @ 25 ° C-
Вклучи RDS (Макс) @ Id, вклучување Vgs-
Вклучување Vgs (th) (Макс) @ Id-
Полнење порта (QG) (максимум) @ вклучување Vgs-
Внесете Капацитивност (CISS) (Макс) @ VdS-
Моќ - Макс-
Работна температура-
Тип на монтажа-
Пакет / Case-
Добавувачот Пакет уред-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ALD1724EPAL IC OP AMP EPAD 8DIP 11135
50:  $1.22492
ALD2736SAL IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8DIP 10777
50:  $1.29491
ALD1724SAL IC OP AMP EPAD 8SOIC 13487
50:  $0.89482
ALD1724ESAL IC OP AMP EPAD 8SOIC 14010
50:  $1.22492
ALD1724PAL IC OP AMP EPAD 8DIP 12422
50:  $1.07377
ALD111910PAL MOSFET 2N-CH 8DIP 39363
50:  $0.70830
ALD111910MAL MOSFET 2N-CH 8MSOP 37648
50:  $0.82282
ALD2721PB IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14DIP 978
ALD-0600 CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM 2947
ALD39902DN-Y-6V PUSHBUTTON ILLUM 30MM 1327

Со цел

Референтна цена:
50:$0.70830

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 35243
Со цел: