ALD1724PAL

N/A

IC OP AMP EPAD 8DIP

ALD1724PAL

RoHSСоодветно на RoHS
ALD1724PAL
Производител
N/A
Производители Дел #
ALD1724PAL
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
Линеарна - Засилувачи - Инструментација, ОП засилувачи, Тампон засилувачи
Серии
*
дел СтатусActive
засилувач Тип-
Број на кола-
типот на излезот-
поплава курс-
Се здобијат со пропусен опсег на производи-
-3dB пропусен опсег-
Тековни - Влезен Bias-
Напон - Внесете Офсет-
Тековни - Набавка-
Тековни - Излез / канал-
Напон - Набавка, еден / двоен (±)-
Работна температура-
Тип на монтажа-
Пакет / Case-
Добавувачот Пакет уред-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ALD111910PAL MOSFET 2N-CH 8DIP 39363
50:  $0.70830
ALD111910MAL MOSFET 2N-CH 8MSOP 37648
50:  $0.82282
ALD2721PB IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14DIP 978
ALD-0600 CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM 2947
ALD39902DN-Y-6V PUSHBUTTON ILLUM 30MM 1327
ALD29911DN-A-12V PUSHBUTTON ILLUM 30MM 2503
ALD324611DNUA MSHRM MOM 240V TR 1NO1NC AMB 2022
ALD2QH220DNUR 30MM PB IL MOM 120V 2NO RED 2082
ALD29911DN-W-24V PUSHBUTTON ILLUM 30MM 703
ALD29911DN-R-12V PUSHBUTTON ILLUM 30MM 936

Со цел

Референтна цена:
50:$2.20482

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 12422
Со цел: