ALD7556PBL

N/A

IC OSC TIMER DUAL 2.5MHZ 14DIP

ALD7556PBL

RoHSСоодветно на RoHS
ALD7556PBL
Производител
N/A
Производители Дел #
ALD7556PBL
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
Часовник / Тајминг - Програмабилни тајмери ​​и Осцилатори
Серии
-
дел СтатусActive
тип555 Type, Timer/Oscillator (Dual)
Грофот-
фреквенција2.5MHz
Напон - Набавка2V ~ 10V
Тековни - Набавка100µA
Работна температура0°C ~ 70°C
Пакет / Case14-DIP (0.300", 7.62mm)
Добавувачот Пакет уред14-PDIP
Тип на монтажаThrough Hole
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
ALD1703PAL IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8DIP 18571
50:  $0.71018
ALD2731PAL IC OP AMP DUAL PREC 2MV 8DIP 11630
50:  $1.00560
ALD210814SCL MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16SOIC 20962
50:  $1.12492
ALD1704ASAL IC OPAMP GP 2.1MHZ RRO 8SOIC 13496
50:  $1.46985
ALD1726PAL IC OPAMP GP 400KHZ RRO 8DIP 15430
50:  $0.97147
ALD2726EPBL IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14DIP 4926
50:  $2.50304
ALD1712BPAL IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8DIP 10559
50:  $1.17240
ALD500AUSCL IC ADC 18BIT DUAL 16SOIC 6804
50:  $3.65889
ALD4702BSBL IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC 10659
50:  $2.01232
ALD2724PBL IC OPAMP GP 2.1MHZ RRO 14DIP 8433
50:  $1.77608

Со цел

Референтна цена:
50:$1.88989

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 26521
Со цел: