CA62802P07990

N/A

CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 6.56 Specialized Cables 2-M Cbl 2 Pin M Blunt Cut Straight

CA62802P07990

RoHSСоодветно на RoHS
CA62802P07990
Производител
N/A
Производители Дел #
CA62802P07990
Категории
додатоци за монтирање
Подкатегории
Кружни додатоци за монтирање
Серии
Mini-Con-X®
дел СтатусActive
1 Тип на конекторPlug
1 Конектор ПолMale Pins
Конектор 1 Број на степени на2
Конектор 1 Број на степени на LoadedAll
1 Конектор Шел Големина - Вметнете-
1 Конектор за ориентацијаKeyed
1 конектор за монтажа ТипFree Hanging (In-Line)
2 Тип на конекторWire Leads
2 Конектор Пол-
2 Конектор Број на степени на-
2 Конектор Број на степени на Loaded-
2 Конектор Шел Големина - Вметнете-
2 Конектор за ориентација-
2 конектор за монтажа Тип-
должина6.56' (2.00m)
Конфигурација на СобраниетоStandard
Тип на кабелRound
кабел материјалPolyvinyl Chloride (PVC)
бојаBlack
екранировка-
заштита навлегувањето-
користење-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
CA62808S07990 CBL FMALE TO WIRE LEAD 8P 6.56 3315
1:  $9.47210
10:  $8.54899
25:  $8.19072
50:  $7.48440
100:  $7.23492
250:  $7.20720
CA62805P07990 CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 6.56 4028
1:  $6.71440
10:  $6.23662
25:  $5.59682
50:  $5.43697
100:  $4.79729
250:  $4.61962
CA62804S07990 CBL FMALE TO WIRE LEAD 4P 6.56 4555
1:  $6.91460
10:  $6.41910
25:  $5.76052
50:  $5.59598
100:  $4.93762
250:  $4.75475
CA62806S07990 CBL FMALE TO WIRE LEAD 6P 6.56 3107
1:  $7.64610
10:  $6.90343
25:  $6.61399
50:  $6.20066
100:  $5.99395
250:  $5.97097
CA62803S07990 CBL FMALE TO WIRE LEAD 3P 6.56 4291
1:  $6.14845
10:  $5.70955
25:  $5.12389
50:  $4.97751
100:  $4.39189
250:  $4.22922
CA62806P07990 CBL MALE TO WIRE LEAD 6POS 6.56 4137
1:  $6.46030
10:  $5.83275
25:  $5.58835
50:  $5.23908
100:  $5.06444
250:  $5.04504
CA62804P07990 CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 6.56 4937
1:  $5.98290
10:  $5.55401
25:  $4.98436
50:  $4.84199
100:  $4.27234
250:  $4.11411
CA62805S07990 CBL FMALE TO WIRE LEAD 5P 6.56 4001
1:  $6.87995
10:  $6.20890
25:  $5.94871
50:  $5.57696
100:  $5.39104
250:  $5.37037
CA62805S19784 MINI-CON-X CABLE ASSEMBLY 5 POS 3133
1:  $9.47329
CA62806S39490 CBL FMALE TO WIRE LEAD 6P 32.8 1828
1:  $13.65436

Со цел

Референтна цена:
1:$4.75090
10:$4.31739
25:$4.20944
50:$3.88565
100:$3.66978
250:$3.34597
500:$3.13011
1,000:$3.11812

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 5570
Со цел: