DLP-2232M-G

N/A

MODULE USB ADAPTER FOR FT2232D

DLP-2232M-G

RoHSСоодветно на RoHS
DLP-2232M-G
Производител
N/A
Производители Дел #
DLP-2232M-G
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Евалуација и Демонстрација одбори и колекции
Серии
-
дел СтатусObsolete
типInterface
функцијаUSB 2.0 to UART (RS232) Bridge
вградениNo
Користат IC / ДелFT2232D
основно атрибутиFull Speed USB to High-Speed UART
Опрема што се испорачува СодржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
DLP-USB232M-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2806
DLP-2232H-SF MOD USB-MCU/FPGA W/FT2232H 588
DLP-2232H-PSOC5 MODULE PSOC5 USB ADAPTER FT2232H 3027
DLP-USB245M-G MODULE USB-TO-TTL PARL FIFO CONV 1924
DLP-245SY-G MODULE USB-MCU FT245RL W/SX48 1947
DLP-ECON-BP BOOSTER PACK 1.73 E-INK DISPLAY 805
DLP-MAV-LCD1 LCD MODULE 16X2 BLK/GRY 1585
DLP-FR256 MICROCONTROLLER FERROELECTRIC 1515
1:  $19.73025
DLP-RFS-LOCATOR DEMONSTRATION SYSTEM 415
1:  $74.69585
DLP-RFS1280 2.4GHZ DATA RADIO 2671
1:  $11.83025

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1943
Со цел: