DLP-2232ML-G

N/A

MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP

DLP-2232ML-G

RoHSСоодветно на RoHS
DLP-2232ML-G
Производител
N/A
Производители Дел #
DLP-2232ML-G
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Евалуација и Демонстрација одбори и колекции
Серии
-
дел СтатусActive
типInterface
функцијаUSB 2.0 to UART (RS232) Bridge
вградениNo
Користат IC / ДелFT2232D
основно атрибутиFull Speed USB to High-Speed UART
Опрема што се испорачува СодржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115
DLP-USB245R MODULE USB-TO-PARL FIFO 18-DIP 4169
1:  $6.93000
DLP-2232H MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 2178
1:  $13.01525
DLP-RFID2D RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1141
1:  $27.63025
DLP-RFID2 RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1989
1:  $13.80525
DLP-7970ABP BOARD ADD-ON BOOSTERPACK NFC 2963
1:  $9.87500
DLP-RFID1-OG RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 767
1:  $37.32750
DLP-TH1B MODULE SENSOR USB-BASED TEMP/HUM 726
1:  $35.53025
DLP-RFID-ANT ANTENNA ROUND WITH COAX 1913
1:  $15.78025
DLP-TXRX-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 3457
1:  -

Со цел

Референтна цена:
1:$11.83025

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2536
Со цел: