DLP-MAV-LCD1

N/A

LCD MODULE 16X2 BLK/GRY

DLP-MAV-LCD1

RoHSСоодветно на RoHS
DLP-MAV-LCD1
Производител
N/A
Производители Дел #
DLP-MAV-LCD1
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Прикажување на модули - LCD, OLED карактер и Нумерички
Серии
-
дел СтатусObsolete
Број на знаци32
приказ формат16 x 2
формат карактер-
Вид на екран-
режим на прикажување-
Големина на знаци-
Контура L x W x H-
Прикажување Површина41.70mm L x 24.50mm W
задно осветлувањеLED
Напон - Набавка3V ~ 3.3V
точка Големина-
интерфејсSerial
Работна температура-
Боја на текстBlack
Боја на позадинаGray
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
DLP-FR256 MICROCONTROLLER FERROELECTRIC 1515
1:  $19.73025
DLP-RFS-LOCATOR DEMONSTRATION SYSTEM 415
1:  $74.69585
DLP-RFS1280 2.4GHZ DATA RADIO 2671
1:  $11.83025
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925
DLPA3005DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5095
1:  $5.69030
10:  $5.23100
100:  $4.41795
500:  $3.93008
1,000:  $3.60483
DLPA3000DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5543
1:  $4.90875
10:  $4.51182
100:  $3.81050
500:  $3.38969
1,000:  $3.10917
DLPA200PFP IC DIG MICROMIRROR DEV 80HTQFP 3403
1:  $9.42075
10:  $8.69040
100:  $7.23307
500:  $6.56687
DLPC2607ZVB IC DIGITAL CONTROLLER 176NFBGA 3832
1:  $7.60375
10:  $7.01354
100:  $5.98894
500:  $5.43732
DLPA100PT IC DLP PMIC LED DRIVER 48LQFP 3525
1:  $8.03035
10:  $7.19257
100:  $6.07468
500:  $5.40386
DLPA2005ERSLT IC DIG MICROMIRROR DEVICE 48FN 9874
250:  $3.01955
500:  $2.82475
1,250:  $2.59097

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1585
Со цел: