DLP-RFS-DK

N/A

KIT EVAL 915MHZ DLP-RFS1231

DLP-RFS-DK

RoHSСоодветно на RoHS
DLP-RFS-DK
Производител
N/A
Производители Дел #
DLP-RFS-DK
Категории
RF / ако и RFID
Подкатегории
RF Евалуација и развој колекции, одбори
Серии
-
дел СтатусObsolete
типTransceiver, ISM
фреквенција915MHz
За употреба со / Поврзани производиDLP-RFS1231
Опрема што се испорачува СодржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
DLP-FPGA-M MODULE USB-TO-FPGA TOOL W/MANUAL 843
DLP-2232PB-G MODULE USB-MCU FT2232D W/16F877A 909
DLP-RFS1231 RF TXRX MODULE CHIP U.FL ANT 1207
DLP-245PB-G MODULE USB-MCU FT245RL W/16F877A 542
DLP-2232M-G MODULE USB ADAPTER FOR FT2232D 1943
DLP-USB232M-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2806
DLP-2232H-SF MOD USB-MCU/FPGA W/FT2232H 588
DLP-2232H-PSOC5 MODULE PSOC5 USB ADAPTER FT2232H 3027
DLP-USB245M-G MODULE USB-TO-TTL PARL FIFO CONV 1924
DLP-245SY-G MODULE USB-MCU FT245RL W/SX48 1947

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2207
Со цел: