EASOIC

N/A

MODULE ADAPTER W/SOIC SOCKET

EASOIC

RoHSСоодветно на RoHS
EASOIC
Производител
N/A
Производители Дел #
EASOIC
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Програмирање адаптери, приклучоци
Серии
EPAD®
дел СтатусActive
Модул / Одборот ТипAdapter Board
За употреба со / Поврзани производиALD EPAD® Devices
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
EASSM2310M MINI E-TIMER DELAY ON AC/DC M 921
1:  $29.23000
EASSM231M MINI E-TIMER DELAY ON AC/DC M 948
1:  $29.23000
EASSM2310S MINI E-TIMER DELAY ON AC/DC S 964
1:  $29.23000
EASSM2310SF MINI E-TIMER DELAY ON AC/DC 1414
1:  $21.05350
EASSM2310MF MINI E-TIMER DELAY ON AC/DC 1366
1:  $21.05350
EASSM231MF MINI E-TIMER DELAY ON AC/DC 1243
1:  $21.05350
EASY 6999 BOARD EVALUATION ADM6999 467
1:  $63.91000
EASY 6996LC BOARD EVALUATION ADM6996LC 852
1:  $31.79750
EASY 983B BOARD EVALUATION ADM983B 656
EASY 6996M CPU BOARD EVAL W/CPU ADM6996M 2813

Со цел

Референтна цена:
1:$9.55110

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2997
Со цел: