EH300A

N/A

MODULE ENERGY HARVESTER W/CONN Energy Harvesting Modules 1.8V to 3.6V 30mJ [email protected]

EH300A

RoHSСоодветно на RoHS
EH300A
Производител
N/A
Производители Дел #
EH300A
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
PMIC - Менаџмент на енергија - Специјализирана
Серии
EPAD®
дел СтатусActive
апликацииEnergy Harvesting
Тековни - Набавка-
Напон - Набавка-
Работна температура-
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / CaseModule
Добавувачот Пакет уредModule
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
EH300KIT EVAL KIT FOR EH300/EH300A 641
1:  $46.10650
EH301KIT EVAL KIT FOR EH301/EH301A 560
1:  $46.10650
EH35MMSSCBPKG CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT 5212
1:  $5.73650
10:  $4.39093
25:  $4.28105
50:  $3.95179
100:  $3.73223
250:  $3.56756
EH35MM2B ADAPT RCA JACK TO RCA JACK 9125
1:  $3.14930
10:  $2.53676
25:  $2.30630
50:  $2.19096
100:  $2.13332
250:  $2.00200
EH35MM2 ADAPT RCA JACK TO RCA JACK 10930
1:  $2.67960
10:  $2.15870
25:  $1.96258
50:  $1.86448
100:  $1.81539
250:  $1.70362
EH35MM2PKG ADAPT RCA JACK TO RCA JACK 12388
1:  $2.64880
10:  $2.13444
25:  $1.94040
50:  $1.84338
100:  $1.79487
250:  $1.68437
EH35MMSSCB CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT 2354
1:  $13.08635
10:  $9.94768
25:  $9.67955
EH35MMSSC CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT 2776
1:  $11.17850
10:  $8.49645
25:  $8.26735
EH35MMMSC CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT 2472
1:  $10.41220
10:  $7.91580
25:  $7.50750
EH35MMMSCB CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT 6521
10:  $9.31410

Со цел

Референтна цена:
1:$57.71820
10:$54.22224
25:$51.77374
100:$48.97515

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1002
Со цел: