EH301A

N/A

MODULE ENERGY HARVESTER W/CONN Energy Harvesting Modules 3.1V to 5.2V 55mJ [email protected]

EH301A

RoHSСоодветно на RoHS
EH301A
Производител
N/A
Производители Дел #
EH301A
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
PMIC - Менаџмент на енергија - Специјализирана
Серии
EPAD®
дел СтатусActive
апликацииEnergy Harvesting
Тековни - Набавка-
Напон - Набавка-
Работна температура-
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / CaseModule
Добавувачот Пакет уредModule
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
EH301 MODULE ENERGY HARVESTER W/CONN 1204
1:  $24.10290
10:  $22.68604
25:  $21.26806
100:  $20.27551
EH300 MODULE ENERGY HARVESTER W/CONN 1242
1:  $24.10290
10:  $22.68604
25:  $21.26806
100:  $20.27551
EH300A MODULE ENERGY HARVESTER W/CONN 1002
1:  $27.46830
10:  $25.80456
25:  $24.63931
100:  $23.30745
EH300KIT EVAL KIT FOR EH300/EH300A 641
1:  $46.10650
EH301KIT EVAL KIT FOR EH301/EH301A 560
1:  $46.10650
EH35MMSSCBPKG CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT 5212
1:  $5.73650
10:  $4.39093
25:  $4.28105
50:  $3.95179
100:  $3.73223
250:  $3.56756
EH35MM2B ADAPT RCA JACK TO RCA JACK 9125
1:  $3.14930
10:  $2.53676
25:  $2.30630
50:  $2.19096
100:  $2.13332
250:  $2.00200
EH35MM2 ADAPT RCA JACK TO RCA JACK 10930
1:  $2.67960
10:  $2.15870
25:  $1.96258
50:  $1.86448
100:  $1.81539
250:  $1.70362
EH35MM2PKG ADAPT RCA JACK TO RCA JACK 12388
1:  $2.64880
10:  $2.13444
25:  $1.94040
50:  $1.84338
100:  $1.79487
250:  $1.68437
EH35MMSSCB CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT 2354
1:  $13.08635
10:  $9.94768
25:  $9.67955

Со цел

Референтна цена:
1:$57.71820
10:$54.22224
25:$51.77374
100:$48.97515

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1020
Со цел: