EH4205/EH300KIT

N/A

EVAL KIT FOR EH4205/EH300

EH4205/EH300KIT

RoHSСоодветно на RoHS
EH4205/EH300KIT
Производител
N/A
Производители Дел #
EH4205/EH300KIT
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Евалуација и Демонстрација одбори и колекции
Серии
-
дел СтатусActive
типPower Management
функцијаEnergy Harvesting
вградени-
Користат IC / ДелEH4205, EH300
основно атрибути-
Опрема што се испорачува СодржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
DLP-245PL-G-CCS INTERFACE DEVELOPMENT TOOLS 560
1:  $59.58155
DLP-2232MSPF MODULE USB ADAPTER WITH MCU 1193
10:  $23.68025
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-2232H MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 2178
1:  $13.01525
DLP-2232MSP MODULE USB ADAPTER WITH MCU 938
5:  $27.63025
DLP-IO14 MODULE DATA-ACQUISITION 14-CH 1719
1:  $17.75525
DLP-IO8-G MODULE DATA-ACQUISITION 8-CH 2198
1:  $11.83025
DLP-IO20 MODULE DATA-ACQUISITION 20-CH 1368
1:  $19.73025
DLP-2232M-G MODULE USB ADAPTER FOR FT2232D 1943
SABMB810025 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 1905
1:  $14.63080
10:  $13.53389
100:  $11.55857

Со цел

Референтна цена:
1:$37.52105

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 768
Со цел: