EH4205/EH4295KIT

N/A

EVAL KIT FOR EH4205/EH4295

EH4205/EH4295KIT

RoHSСоодветно на RoHS
EH4205/EH4295KIT
Производител
N/A
Производители Дел #
EH4205/EH4295KIT
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Евалуација и Демонстрација одбори и колекции
Серии
-
дел СтатусActive
типPower Management
функцијаRenewable Energy
вградени-
Користат IC / ДелEH4205, EH4295
основно атрибути-
Опрема што се испорачува СодржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
EH4205/EH300KIT EVAL KIT FOR EH4205/EH300 768
1:  $37.52105

Со цел

Референтна цена:
1:$34.11220

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 845
Со цел: