EH4205

N/A

MICROPOWER LOW VOLTAGE BOOSTER

EH4205

RoHSСоодветно на RoHS
EH4205
Производител
N/A
Производители Дел #
EH4205
Категории
Интегрирани кола (идентичен со)
Подкатегории
PMIC - Менаџмент на енергија - Специјализирана
Серии
-
дел СтатусActive
апликацииEnergy Harvesting
Тековни - Набавка3.8mA
Напон - Набавка80mV ~ 3V
Работна температура0°C ~ 70°C
Тип на монтажаSurface Mount
Пакет / CaseModule
Добавувачот Пакет уредModule
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
EH4295 MICROPOWER LOW VOLTAGE BOOSTER 1275
1:  $20.19240
10:  $18.88337
25:  $17.46437
100:  $16.37291
250:  $15.28138
EH4295/EH300KIT EVAL KIT FOR EH4295/EH300 765
1:  $37.52105
EH4205/EH4295KIT EVAL KIT FOR EH4205/EH4295 845
1:  $34.11220
EH4205/EH300KIT EVAL KIT FOR EH4205/EH300 768
1:  $37.52105

Со цел

Референтна цена:
1:$42.42960
10:$37.76674
25:$34.92874
100:$32.74582
250:$30.56276

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1463
Со цел: