EVK-VX-COG-T350MCQV-03

N/A

KIT EVALUATION COG-T350MCQV

EVK-VX-COG-T350MCQV-03

RoHSСоодветно на RoHS
EVK-VX-COG-T350MCQV-03
Производител
N/A
Производители Дел #
EVK-VX-COG-T350MCQV-03
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Евалуација и Демонстрација одбори и колекции
Серии
-
дел СтатусActive
типDisplay
функцијаLCD Touch Screen
вградени-
Користат IC / ДелCOG-T350MCQV-03
основно атрибути3.5" 320x240 QVGA
Опрема што се испорачува СодржинаBoard(s), Cable(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
EVK-DS40MB200 BOARD EVALUATION DS40MB200 279
1:  $107.30240
EVK50C400-EQF BOARD EVALUATION SCAN50C40A 1472
EVK-TA-TM047NBH01 KIT EVAL TM047NBH01 TFT TOUCH 3095
EVK-HX-HDA570ST-VH KIT EVAL HDA570ST-VH HDA570S-VH 1880
EVK-TA-TM035KBH02 KIT EVAL TM035KBH02 TFT TOUCH 3002
EVK1000 DW1000/EVB1000 KIT-NO BATTERIES 109
1:  $226.59000
EVK-M8QSAM-0 U-BLOX M8 GNSS EVALUATION KIT FO 412
1:  $74.28500
EVK-M8C-0 DESCRIPTION FOR M8CU-BLOXM8 EVA 384
1:  $74.28500
EVK-W262U EVAL KIT FOR ODIN-W262 465
1:  $61.83500
EVK-M8U-0 U-BLOX M8 EVALUATION KIT UDR WI 287
1:  $103.33500

Со цел

Референтна цена:
5:$103.75000

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 242
Со цел: