IXI-P041205

N/A

RFID ANTENNA SEC

IXI-P041205

RoHSСоодветно на RoHS
IXI-P041205
Производител
N/A
Производители Дел #
IXI-P041205
Категории
RF / ако и RFID
Подкатегории
РФИД антени
Серии
*
дел СтатусActive
фреквенција-
карактеристики-
Големина / Димензии-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
IXIDM1401_1505_O POWER MODULE H-BRIDGE 15V 10A 1294
1:  $20.67035
10:  $19.33011
25:  $17.87738
100:  $16.76005
250:  $15.64271
IXI848S1T/R IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 101645
2,500:  $0.23608
IXI859S1 IC REG/GATE DRIVER 3.3V 8-SOIC 2928
IXI848S1 IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 1640
IXI848AS1T/R IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 663
IXI848AS1 IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 1517
IXIDM1403_1505_M POWER MODULE 865
1:  $31.07465
IXIDM1401 ISOLATED GATE DRIVER 2115
IXIDM1403_1515_M DVR MOD 15V -15V 30A MOLDED 2735
IXIDM1401_1505_M POWER MODULE 1509
1:  $21.42085

Со цел

Референтна цена:
20:$13.11420

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2024
Со цел: