IXZ210N50L2

N/A

RF MOSFET N-CHANNEL DE275

IXZ210N50L2

RoHSСоодветно на RoHS
IXZ210N50L2
Производител
N/A
Производители Дел #
IXZ210N50L2
Категории
Дискретни полупроводнички производи
Подкатегории
Транзистори - FET-овите, MOSFETS - RF
Серии
Z-MOS™
дел СтатусActive
транзистор ТипN-Channel
фреквенција70MHz
Стекнат17dB
Напон - Тест100V
сегашниот рејтинг10A
бучава Слика-
Струја - Тест-
Моќ - Излез390W
Напон - Номинална500V
Пакет / Case6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Добавувачот Пакет уредDE275
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
IXZ316N60 RF MOSFET N-CHANNEL DE375 1816
1:  $15.49585
10:  $14.33218
100:  $12.24046
IXZH10N50L2B RF MOSFET N-CHANNEL TO-247 3264
1:  $9.00600
10:  $8.18598
100:  $6.78193
IXZR08N120B-00 RF MOSFET N-CHANNEL PLUS247-3 1892
1:  $16.03305
10:  $14.83067
100:  $12.66611
IXZR18N50B-00 RF MOSFET N-CHANNEL PLUS247-3 1093
1:  $24.43470
10:  $22.99730
IXZR18N50A-00 RF MOSFET N-CHANNEL PLUS247-3 1340
1:  $24.43470
10:  $22.99730
IXZH16N60 RF MOSFET 600V 18A TO-247 756
IXZ210N50L N-CHANNEL RF MOSFET 175MH 2086
IXZ-2510 MEMS GYROSCOPE 2-AXIS 16QFN 40274
5,000:  $0.64800

Со цел

Референтна цена:
1:$11.51425
10:$10.65078
100:$9.09626

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2579
Со цел: