K0033

N/A

KIT DEV A2GX-125 ARRIA II GX125

K0033

RoHSСоодветно на RoHS
K0033
Производител
N/A
Производители Дел #
K0033
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Одбори за евалуација - Вградени - комплекс логика (FPGA, CPLD)
Серии
Arria II GX
дел СтатусObsolete
типFPGA
За употреба со / Поврзани производиArria® II GX
содржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
K0029 DIGITAL CAMERA DEV PLATFORM 2832
K0035 KIT DEV CYCLONE3C120N C3H 841
K0009 DIGITAL CAMERA DEV PLATFORM 2887
K0026 DIGITAL CAMERA DEV PLATFORM 961
K000005 KIT TINKERKIT LAB 70796
1:  -
K000008 KIT ARDUINO ON ANDROID 337
1:  $85.53565
K000003 KIT TINKERKIT PRO 332
1:  $77.55935
K000004 SCUOLA TINKERKIT BUNDLE 132
1:  $205.37935
K000002 KIT TINKERKIT STARTER 834
1:  $34.76000
K000001 KIT TINKERKIT BASIC 957
1:  $30.37155

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1826
Со цел: