MDLS-20464-B-LV-G

N/A

LCD MODULE CHAR 20X4 STN

MDLS-20464-B-LV-G

RoHSСоодветно на RoHS
MDLS-20464-B-LV-G
Производител
N/A
Производители Дел #
MDLS-20464-B-LV-G
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Прикажување на модули - LCD, OLED карактер и Нумерички
Серии
MDL(S)-20464
дел СтатусActive
Број на знаци80
приказ формат20 x 4
формат карактер5 x 8 Dots
Вид на екранSTN - Super-Twisted Nematic
режим на прикажувањеReflective
Големина на знаци4.70mm H x 2.90mm W
Контура L x W x H98.00mm x 60.00mm x 7.10mm
Прикажување Површина76.00mm L x 25.20mm W
задно осветлувањеWithout Backlight
Напон - Набавка-
точка Големина0.50mm W x 0.50mm H
интерфејсParallel
Работна температура-5°C ~ 50°C
Боја на текст-
Боја на позадина-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
MDLS-16263-C-LV-G-LED-01-G LCD MODULE 16X2 SUPERTWIST W/LED 2652
1:  $10.95730
MDLS-40466-SS-HV-S LCD MODULE 40X4 SILVER SUPERTWST 1187
8:  $26.50944
MDLS-16264-SS-LV-G-LED04G LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN 972
MDLS-24265-SS-LV-G LCD MODULE 24X2 SUPERTWIST 1186
MDLS-40266-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 40X2 STD W/BACKLIGHT 2638
MDLS-40466-SS-G-HV LCD MODULE 40X4 SUPERTWIST 2033
MDLS-81809-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 8X1 SUPERTWIST W/LED 2206
MDLS-16465-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 16X4 SUPERTWIST W/LED 2587
MDLS-16465-SS-LV-G LCD MODULE 16X4 SUPERTWIST 1925
MDLS-20189-SS-LV-G LCD MODULE 20X1 SUPERTWIST 1052

Со цел

Референтна цена:
1:$17.71575

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 1627
Со цел: