MMM-3043-DSL

N/A

DDR3-4GB

MMM-3043-DSL

RoHSСоодветно на RoHS
MMM-3043-DSL
Производител
N/A
Производители Дел #
MMM-3043-DSL
Категории
Мемориски картички, модули
Подкатегории
Меморија - Модули
Серии
-
дел СтатусObsolete
Тип на меморијаDDR3 SDRAM
Големина на меморија4GB
брзина-
Пакет / Case-
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
MMM-3079-KNS MICROSD 16GB/SD ADAPT/USB READER 4594
1:  $6.25625

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2006
Со цел: