P0064

N/A

A2GX-260 ARRIA II GX260 DEV BOAR

P0064

RoHSСоодветно на RoHS
P0064
Производител
N/A
Производители Дел #
P0064
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Одбори за евалуација - Вградени - комплекс логика (FPGA, CPLD)
Серии
Arria II GX
дел СтатусDiscontinued at Digi-Key
типFPGA
За употреба со / Поврзани производиArria® II GX
содржинаBoard(s), Cable(s), Power Supply
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
P0004 MULTIMEDIA-HSMC CARD 2826
P0090 EVAL BOARD FOR PSOC PWR MGMT 1279
P0015 DVI TX/VGA OUT DAUGHTER BOARD 567
P0013 PCI-X DEV BOARD 2314
P0007 DAUGHTER BOARD AD/DA GPIO ADA 376
1:  $90.88500
P0003 DAUGHTER BOARD AD/DA HSMC ADA 317
1:  $90.88500
P0030 BASIC PAINTERS DUCT TAPE P0030 15168
P004-002-13LA CORD 18AWG IEC 320-C14 - C13 2 10417
1:  $2.31385
10:  $2.21799
25:  $2.02510
50:  $1.92870
100:  $1.83225
250:  $1.63939
500:  $1.54296
1,000:  $1.35009
2,500:  $1.28258
P004-006-ARD CORD 18AWG IEC320C14 - 320C13 6 11577
1:  $2.31385
10:  $2.21799
25:  $2.02510
50:  $1.92870
100:  $1.83225
250:  $1.63939
500:  $1.54296
1,000:  $1.35009
2,500:  $1.28258
P006-006 CORD 18AWG NEMA5-15P - IEC320 6 13285
1:  $2.21760
10:  $2.12790
25:  $1.95041
50:  $1.86178
100:  $1.77316
250:  $1.55152
500:  $1.50718
1,000:  $1.28554
2,500:  $1.19688

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 2011
Со цел: