P0092

N/A

DUAL XAUI TO SFP HSMC CARD Daughter Cards & OEM Boards DUAL XAUI - SFP HSMC BOARD (XSFP)

P0092

RoHSСоодветно на RoHS
P0092
Производител
N/A
Производители Дел #
P0092
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Одбори за евалуација - Проширување одбори, ќерка картички
Серии
-
дел СтатусActive
Платформа-
типInterface
функцијаHigh Speed Mezzanine Connector (HSMC)
Користат IC / ДелSi5334C
содржинаBoard(s)
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
P0083 HDMI RECEIVER DAUGHTER CARD 370
1:  $89.22500
P0017 DVI-HSMC CARD 281
1:  $90.88500
P0035 CARD AD/DA DATA CONVERSION 159
1:  $161.85000
P0060 INDUSTRIAL COMMUNICATION BOARD 379
1:  $80.92500
P0052 XTS-HSMC CARD 375
1:  $75.21875
P0087 HDMI-HSTC CARD VER.1.4 279
1:  $124.08500
P0039 SDI-HSMC CARD 165
1:  $203.35000
P0037 BOARD DEV/EDUCATION ALTERA DE0 606
1:  $49.38500
P0061 INK DE2-115 ICB EVAL KIT 90
1:  $329.92500
P0033 BOARD ADAPTER HSMC TO GPIO 1090
1:  $21.72500

Со цел

Референтна цена:
1:$325.77500

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 85
Со цел: