P0122

N/A

DE5-NETQDRII 500 - STRATIX V

P0122

RoHSСоодветно на RoHS
P0122
Производител
N/A
Производители Дел #
P0122
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Одбори за евалуација - Вградени - комплекс логика (FPGA, CPLD)
Серии
Stratix® V GX
дел СтатусObsolete
типFPGA
За употреба со / Поврзани производиStratix® V GX
содржинаBoard(s), Cable(s), Power Supply
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
P01 INDICATOR MLW ILLUM SWITCH 14931
1:  $2.01355
10:  $1.95888
25:  $1.93224
50:  $1.90575
100:  $1.87930
250:  $1.85282
500:  $1.79988
1,000:  $1.53519
P01-24-B-1A INCAND PANEL INDICATOR 24V 7538
1:  $3.36875
10:  $3.32332
25:  $3.27789
50:  $3.23238
100:  $3.18684
250:  $2.91368
500:  $2.73158
1,000:  $2.54947
P01-NC-1A NEON PANEL INDICATOR RED 110V 6014
1:  $4.06175
P01-N-E-1A NEON PANEL INDICATOR YLW 110V 8016
1:  $4.06175
P01-12-C-1A INDICATOR 12V RED CAP BK MLW ILL 7168
1:  $3.36875
P01-24-B-1B INDICATOR ROCKER ILL 24V WHT CAP 7200
1:  $3.36875
P01-28-D-1A INDICATOR ROCKER ILL 28V WHT CAP 8313
1:  $3.36875
P01-24F-2A INCAND PANEL INDICATOR GRN 24V 7063
1:  $3.36875
P01-06-D-2A INCAND PANEL INDICATOR ORN 6V 7185
1:  $3.36875
P01-06B-2A INCAND PANEL INDICATOR WHITE 6V 8026
1:  $3.36875

Со цел

Референтна цена:
1:-

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 3082
Со цел: