P0301

N/A

DE2 CALL FOR ACADEMIC PRICING

P0301

RoHSСоодветно на RoHS
P0301
Производител
N/A
Производители Дел #
P0301
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Одбори за евалуација - Вградени - комплекс логика (FPGA, CPLD)
Серии
-
дел СтатусObsolete
типFPGA
За употреба со / Поврзани производиCyclone II 2C35
содржинаBoard(s), Cable(s), Power Supply
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
P0302 USB BLASTER CABLE 1388
1:  $19.75000
P0349 MODULE DIGITAL CAMERA 1.3MP 1202
P0305 KIT MAX II MICRO 1565
P0307 KIT DEV 4.3 LCD TOUCH PANEL 2881
P0304 DE2-70 CALL FOR ACADEMIC PRICING 1757
P0309 HSMC SANTA CRUZ CONVERSION CARD 1225
P0308 BOARD ADAPTER HMSC TO GPIO 1456
P032-003 CORD 12AWG IEC320C20 - 320C13 3 3992
1:  $5.88665
10:  $5.35073
25:  $5.21675
50:  $4.81550
100:  $4.54801
250:  $4.14670
500:  $3.87917
1,000:  $3.55813
P036-003-15A CORD 14AWG IEC320C20 - 320C19 3 4930
1:  $5.81735
10:  $5.28836
25:  $5.15623
50:  $4.75952
100:  $4.49511
250:  $4.09848
500:  $3.83406
1,000:  $3.51676
P036-002-20RA CORD 12AWG C20 RA TO C19 2 BLK 6666
1:  $4.78940
10:  $4.35512
25:  $4.24624
50:  $3.91961
100:  $3.70185
250:  $3.37522
500:  $3.15746
1,000:  $2.89615

Со цел

Референтна цена:
25:$205.42566

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 144
Со цел: