P0800

N/A

DEV KIT MAX 10 NEEK Programmable Logic IC Development Tools MAX 10 NEEK Dev & Edu Board

P0800

RoHSСоодветно на RoHS
P0800
Производител
N/A
Производители Дел #
P0800
Категории
Развој одбори, колекции, програмери
Подкатегории
Одбори за евалуација - Вградени - комплекс логика (FPGA, CPLD)
Серии
MAX® 10
дел СтатусActive
типFPGA
За употреба со / Поврзани производиMAX® 10
содржинаBoard(s), Cable(s), Power Supply
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
P08E15M MS PDU 16AMP 85-20R NEMA 5- 61
1:  $384.64732
P08E18M MS PDU 16AMP 8C13 NEMA L6-2 64
1:  $396.97655
P08E16M MS PDU 16AMP 85-20R NEMA L5 74
1:  $384.97128
P08D09M MI PDU 16AMP 85-20R NEMA 5- 98
1:  $328.53475
P08D10M MI PDU 16AMP 85-20R NEMA 5- 86
1:  $329.68015
P08D11M MI PDU 16AMP 85-20R NEMA L5 93
1:  $330.04950
P08E14M MS PDU 16AMP 85-20R NEMA 5- 65
1:  $407.88690
P08-020PLTC-A-G CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD 59444
1,000:  $0.46125
P08-040SL-A-G CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD 48048
1,200:  $0.55463
P08-020PLTC-C-G CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD 60035
1,000:  $0.46125

Со цел

Референтна цена:
1:$155.10625

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 176
Со цел: