P23495

N/A

CAP PUSHBUTTON SQUARE WHITE

P23495

RoHSСоодветно на RoHS
P23495
Производител
N/A
Производители Дел #
P23495
Категории
прекинувачи
Подкатегории
Додатоци - Капи
Серии
US
дел СтатусActive
Тип на прекинувачPushbutton
обликSquare, Concave
бојаWhite
осветлувањеIllumination Optional
За употреба со / Поврзани производиUS Series
Тип на монтажаSnap Fit
големина12.70mm L x 12.70mm W x 5.20mm H
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
P23494 CAP PUSHBUTTON SQUARE BLUE 49824
1:  $0.48750
10:  $0.46313
25:  $0.45090
50:  $0.44482
100:  $0.43875
250:  $0.43266
500:  $0.42656
1,000:  $0.34994
5,000:  $0.34401
P23491 CAP PUSHBUTTON SQUARE RED 66015
1:  $0.48750
10:  $0.46313
25:  $0.45090
50:  $0.44482
100:  $0.43875
250:  $0.43266
500:  $0.42656
1,000:  $0.34994
5,000:  $0.34401
P23493 CAP PUSHBUTTON SQUARE GREEN 55350
1:  $0.48750
10:  $0.46313
25:  $0.45090
50:  $0.44482
100:  $0.43875
250:  $0.43266
500:  $0.42656
1,000:  $0.34994
5,000:  $0.34401
P2392X CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 7.50 3811
1:  $7.37275
10:  $6.65473
25:  $6.37560
50:  $5.97713
100:  $5.77789
250:  $5.45912
500:  $5.29972
P23497 CAP PUSHBUTTON SQUARE ORANGE 55023
10:  $1.28205
P2352 DESIGNATION STRIP 9812
10:  $2.78163
P2381 CLAMP STEEL U .313 116505
10:  $0.21900
P234913 CAP PUSHBUTTON SQUARE AMBER 54953
10:  $1.28205
P2380 CLAMP STEEL U .335 85250
1:  $0.30660
P2392 CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 7.50 3086

Со цел

Референтна цена:
1:$0.48750
10:$0.46313
25:$0.45090
50:$0.44482
100:$0.43875
250:$0.43266
500:$0.42656
1,000:$0.34994
5,000:$0.34401

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 50342
Со цел: