SCD722003

N/A

DISPLAY14 BAR GAUGE

SCD722003

RoHSСоодветно на RoHS
SCD722003
Производител
N/A
Производители Дел #
SCD722003
Категории
оптоелектроника
Подкатегории
Прикажување на модули - LCD, OLED карактер и Нумерички
Серии
E Ink
дел СтатусActive
Број на знаци14
приказ формат1 x 14
формат карактер-
Вид на екранE-INK Segmented Display
режим на прикажувањеReflective
Големина на знаци-
Контура L x W x H37.50mm x 8.50mm x 0.58mm
Прикажување Површина3.00 mm L x 23.50 mm W
задно осветлувањеWithout Backlight
Напон - Набавка5V ~ 15V
точка Големина-
интерфејс-
Работна температура-
Боја на текстBlack
Боја на позадинаWhite
Број на дел од производителот Опис Количина на располагање Единечната цена
SCD223110QCD IC CONTROLLER OHCI-LYNX 176BGA 5762
1:  $4.89176
SCD4DBEIGE TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 2361
SCD4BEIGE TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 50PC 2140
SCD4LDBEIGE24DC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 1348
SCD4LDBEIGE24AC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 1290
SCD4LDBEIGE110AC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 2284
SCD55102A DISPLAY 10CHAR .145 5X5 HER 1222
1:  $23.42745
10:  $20.75014
25:  $19.07692
SCDQ5542P INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER 2746
SCD55103A DISPLAY 10CHAR .145 5X5 GRN 2287
SCDQ5544R DISPLAY 4CHAR .134 5X5 HEG CONN 898

Со цел

Референтна цена:
1:$2.31000

За поголема количина на цени, контактирајте не.

Достапност:
На залиха: 12127
Со цел: